Модельный ряд Toyota

Отзыв о Toyota Auris 2007 года

Автомобиль: Toyota Auris 2007 г.в., хэтчбек, роботизированная коробка передач, Передний привод , пробег - 156000 км, двигатель - 1.6 бензин, комплектация - SOL
Автор: Руслан (Украина, Львов)   08.12.2017
Расход в городе: 9.0 л/100км, по трассе: 6.0 л/100км, средний: 7.5 л/100км

Машиною дуже задоволений, скарг на неї немає окрім того, що більше підходить жінці, але жінка в мене не дуже до водіння, любить більше, щоб її возили. Ходова сильна, до українських доріг досить витривала. Найкраще себе почуваю на далеких дистанціях, круїз контроль досить добре економить розхід палива, краще ніж я сам. Салон великий, якщо чесно на задньому сидінні неїздив, але ті шо їхали казали що комфортно. Є підлокотник, але коли його скласти то сміло троє сідає. Та шо тут говорити коли я пересів з Опеля Астри 1997 р. На цю машину я поплив від щастя.

Плюсы автомобиля: Безпека 5 з 5, комфорт, обзор+ мало сліпих зон, надійність, на великі дистанції легкість водіння, обезшумка, тримається дороги, мотор потужний, машина досить жвава.

Минусы автомобиля: Радіус розворота на місці трохи велика, більше підходить для жінок. Багажник 350л. не великий, якщо їдете на відпочинок усією сімєю потрібно багажник на даху задіяти однозначно.

Совет покупателю: Беріть не думайте, машина хороша при любій кпп з роботом комфортніше, на ручній привичніше, на автоматі більший розхід на 2л. Безпечна машина і не проблемна, тільки треба пильнувати за маслом до мотору, бере масло через конструкцію мотору, але в цьому нема нічого поганого. Мотор серце авто і потребує свіжої змаски, раз в 5 тис. Треба доливати і в 10тис бажано замінити, оскільки в нашому часовому поясі при постійній зміні вологості та температури масло треба міняти у всіх типах авто.

Тест-драйв Toyota Auris: Наш золотой
Наш золотой

Седан и хэтчбек «Короллы» предыдущего поколения различались, по сути, лишь количеством дверей и наличием или отсутствием хвоста-багажника. Сейчас же у машин столько разностей, что пятидверке даже присвоили собственное имя. «Аурис», не скрывают в «Тойоте», – это от «аурум», то бишь золота.

Продажа б/у Auris

Toyota Auris 2013 Toyota Auris 15.200$ 2013 38.000 км